Ziebart’tan Sevgililer Günü’ne özel kampanya!

“Oto Koruma” alanında dünyanın en önemli isimlerinden olan ve Türkiye’de 7 ilde 18 istasyonla otomobil koruma sistemleri, detaylı işlemler, yararlı aksesuarlar, “Küçük Alan Onarım Sistemleri” ve son olarak da “Folyo Kaplama-Renk Değiştirme” uygulamaları ile Türkiye’de kurucusu olduğu “Oto Koruma Sektörü”nde 23 yıldır ilkleri gerçekleştiren Ziebart, bu seneki Sevgililer Günü için çiftlere özel bir kampanya hazırladı. 11-17 Şubat tarihleri arasında Ziebart istasyonlarında araçlarına “Boya Koruma Sistemleri”nden birini veya “Döşeme Halı ve Vinil Koruma” uygulamasını yaptıranlar, kampanya tarihleri arasında sevdiklerinin araçlarına aynı uygulamaların ikincisini % 50 indirimli olarak yaptırabiliyor.


Kampanya dâhilinde araca neler uygulanabiliyor?

Sevgililer Günü’ne özel kampanya kapsamında, araçlarına Ziebart’ın patentli ve Ziebart’a özel her yıl yenilenebilen ömür boyu garanti sistemi kapsamında Diamond Gloss™ Boya Koruma Sistemi ve diğer boya koruma uygulamaları ile Döşeme Halı ve Vinil Koruma Sistemlerinden uygulatanlar, diledikleri ikinci araca, yaptırdıkları uygulamaların aynısını % 50 indirimli olarak yaptırma imkânı buluyor. Kendi otomobillerini Ziebart’a özel ömür boyu garantili uygulamaları ile koruyanlar, sevdiklerinin araçlarını da % 50 indirimle korumuş oluyor.

Diamond Gloss™ Boya Koruma Sistemi

Patenti Ziebart’a ait yüksek teknoloji ürünü olan Diamond Gloss™ Boya Koruma Sistemi, yeni ve kullanılmış otomobillerde boya ile zarar verici elemanlar arasında dayanıklı koruyucu bir tabaka oluşturuyor. Boyayı yaşlanmaya, olumsuz doğa koşullarına, tahrip edici etkenlere karşı koruyan Diamond Gloss™ Boya Koruma Sistemi, piyasada adı boya koruma olarak geçen birçok maddenin aksine ağaç reçinesine ve birçok kuş türünün pisliğine, böcek kalıntılarına karşı koruma sağlayan tek ürün. Ayrıca çamura, kire ve endüstriyel atıklara, UV ışınlarının ve asit yağmurlarının boya üzerindeki matlaştırıcı ve soldurucu etkilerine karşı da çok yüksek koruma sağlıyor. Düşük bir ücretle her yıl yenilenebilen Ömür Boyu Garanti ile sunulan Diamond Gloss™ Boya Koruma Sistemi, kullanılmış otomobillere de, matlaşmış ve donuklaşmış boya tekrar ilk günkü parlaklığına ve canlılığına getirildikten sonra uygulanabiliyor. Önce otomobilin dış yüzeyleri özel temizleyici maddelerle temizlenip yapışmış atık maddeler temizleniyor. Boya yüzeyindeki matlaşma ve fırça ile yıkama kaynaklı yüzeysel çizikler Ziebart’ın patentli maddeleri ile yine özel bir makine kullanılarak gideriliyor. İkinci etapta boya, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna getiriliyor. Üçüncü etapta ise boya yüzeyi, özel bir aletle uygulanan Diamond Gloss™ Boya Koruma maddesi ile kaplanıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Ziebart’tan Sevgililer Günü’ne özel kampanya!

“Oto Koruma” alanında dünyanın en önemli isimlerinden olan ve Türkiye’de 7 ilde 18 istasyonla otomobil koruma sistemleri, detaylı işlemler, yararlı aksesuarlar, “Küçük Alan Onarım Sistemleri” ve son olarak da “Folyo Kaplama-Renk Değiştirme” uygulamaları ile Türkiye’de kurucusu olduğu “Oto Koruma Sektörü”nde 21 yıldır ilkleri gerçekleştiren Ziebart, bu seneki Sevgililer Günü için çiftlere özel bir kampanya hazırladı. 7-18 Şubat tarihleri arasında Ziebart istasyonlarında araçlarına Boya Koruma Sistemleri’nden birini veya Döşeme Halı ve Vinil Koruma uygulamasını yaptıranlar, kampanya tarihleri arasında sevdiklerinin araçlarına aynı uygulamaların ikincisini %50 indirimli olarak yaptırabiliyor.

Kampanya dâhilinde araca neler uygulanabiliyor?


Sevgililer Günü’ne özel kampanya kapsamında, araçlarına Ziebart’ın patentli ve ömür boyu garantili Diamond Gloss™ Boya Koruma Sistemi ve diğer boya koruma uygulamaları ile Döşeme Halı ve Vinil Koruma Sistemlerinden uygulatanlar, diledikleri ikinci araca, yaptırdıkları uygulamaların aynısını %50 indirimli olarak yaptırma imkanı buluyor. Kendi otomobillerini Ziebart’ın ömür boyu garantili uygulamaları ile koruyanlar, sevdiklerinin araçlarını da %50 indirimle korumuş oluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.