%4 indirim, ödemede 6 ay erteleme fırsatı

Petline, Halkbank ile yapmış olduğu işbirliği sonucunda çıkardığı ”Petline HalkCard Advantage” kredi kartı ile müşterilerine çok özel ve avantajlı imkânlar sağlıyor. 30 Eylül–30 Kasım tarihleri arasında, kampanyaya katılan Petline istasyonlarına gelen ve akaryakıtını alırken ”Petline logolu HalkCard Advantage” kartını kullanan tüm müşterilerine, ” %4 indirim ve ödemelerini 6 ay erteleme” fırsatı sunuyor.
Ayrıca, kampanya süresince akaryakıtını diğer Halkbank kartları ile alan müşterilerine ise, ödemelerini 4 ay erteleme şansı sunuyor.

Hem deponuzu hem cebinizi dolduracak olan kampanyadan yararlanıp, Petline logolu HalkCard sahibi olmak istiyorsanız, “T.C. kimlik numaranızı yazıp 3452’ye SMS gönderin” fırsatlar dolu bu özel avantajlardan hemen sizde yararlanın.

30 Eylül- 30 Kasım tarihleri arasında sizde kampanyaya dâhil Petline istasyonlarına gelin, hem aracınız hem de cebiniz rahat bir nefes alsın.

Kampanya ile ilgili detaylara 444 0 400 Halkbank Dialog hattından ve www.halkcard.com.tr adresindeki “Hızlı başvuru” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir akaryakıtın adresi Petline, müşterilerine yepyeni hizmetler sunmaya devam edecek.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.