Aygaz’dan AVEA abonelerine 30 tl’ye varan hediye otogaz

İstanbul, 4 Şubat 2013 – Aygaz, düzenlediği kampanyalarla tüketicilerine fırsatlar sunmaya devam ediyor. Aygaz ve Türkiye’nin önde gelen cep telefonu operatörlerinden Avea işbirliğiyle gerçekleştirdiği kampanyayla tüketicilere hediye otogaz kazanma fırsatı sunuyor.

1 Şubat-15 Mart tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, 50 TL ve üzeri otogaz alışverişi yapan Avea aboneleri ilk alışverişlerinde 5TL, ikinci alışverişlerinde 10TL, üçüncü alışverişlerinde 15 TL olmak üzere toplam 30 TL’lik hediye otogaz kazanacaklar. Tüketiciler, kazandıkları hediye otogazları 15 Nisan 2013 tarihine kadar yapacakları otogaz alışverişlerinde kullanabilecek.

Tüketiciler kampanyaya, Avea hatlı cep telefonu üzerinden 5060’a “AYGAZ” yazarak gönderecekleri kısa mesajla katılabilecekler. Mesaj atılan cep telefonlarına Avea üzerinden gelecek geri dönüş mesajındaki şifre ile tüketiciler kampanyaya kayıtlanarak 50 TL ve üzeri otogaz alışverişleri sonrasında hediye otogaz kazanacaklar. Her Avea abonesi kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek.

En çok tercih edilen otogaz markası: Aygaz Otogaz

Ekonomik olmasının yanında çevreci özellikleriyle de tercih edilen otogaz, bugün Türkiye’de her üç binek araçtan birinde kullanılıyor. Türkiye’de her yıl 250.000 dolayında otogazlı araç dönüşüm yaptırarak ya da sıfır kilometre olarak yollara çıkarken, otogaza olan talep de artıyor. Aygaz, Aygaz Otogaz+ ile bu tüketicilere benzersiz bir alternatif sunuyor. Aygaz Otogaz, Türkiye’de en fazla tercih edilen otogaz markası olarak bir adım öne çıkıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.