Bosch otomotiv teknolojileri tedarikçisi seçildi

Gerlingen, Almanya – Dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet sağlayıcılarından Bosch, Amerikan ekonomi dergisi Fortune tarafından ‘en beğenilen’ motorlu araç yedek parçaları tedarikçisi seçildi.

32 ülke ve 58 endüstriden 698 şirkette görev yapan 3.855 üst düzey yönetici, müdür ve analistten alınan değerlendirme sonucunda birinciliğe değer bulunan Bosch; yenilikçi yapısı, insan, yönetim ve ürün/hizmetlerinin kalitesinin yanı sıra küresel rekabetçilik özellikleriyle farklılığını bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Bosch, motorlu araç yedek parçaları konusunda birincilik onurunu yaşarken, bir yandan da ‘en beğenilen’ şirketler sıralamasında tüm şirketler içinde Almanya’da beşinci, Hindistan’da onbirinci ve Avrupa ülkelerindeki şirketler kategorisinde ise ondördüncü sırayı aldı.

Bosch Türkiye Temsilcisi Steven Young, “Fortune dergisinin sıralaması şirketimiz, ortaklarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz adına büyük bir onurdur. Bosch mükemmel hizmet ve yüksek kaliteli ürünler sunmaya, sektördeki ilerlemelere öncülük etmeye kararlılıkla devam edecektir. Bu başarı bize iş ortaklarımızın, sektörümüze ve işimize karşı bağlılığını göstermektedir” dedi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.