Buz dansçısı

İLK İZLENİMLER
(+) Güçlü motor; sportif dizayn; güvenli ve eğlenceli sürüş özellikleri; zengin standart donanım; güçlü frenler
(-) Hızlı değişimlerde takılma yapan vitesler; kullanışsız arka koltuklar

NELER YENİ
Sonunda Hyundai ürün gamında gerçek bir sporcu oldu. 2+2 oturma düzenli coupenin arkadan itişli yeni platformu, eğlenceli sürüşleri garanti ediyor. ESP’nin devre dışı bırakılabilmesi drift meraklıları için önemli bir özellik. 3.8 V6’nın dışında araçta, 214 HP’lik 2.0T motor seçeneği de bulunuyor.

SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ
Hyundai Genesis Coupe, drift meraklıları dışındakileri de eğlendirebilen bir otomobil. Devirlenmeyi seven V6 motor hoş seslerle çalışıyor ve aracı 240 km/s’de limitlendirilen maksimum hızına kadar etkileyici ivmelerle hızlandırıyor. Direksiyonun ardında sürücü, konforlu ve yeterli yan desteklere sahip koltukta oturuyor. Eğer arkada oturmaya niyetliyseniz ve boyunuz 1.50 m’den (!) fazlaysa, başınızı iyice eğerek oturmanız gerekiyor.

SONUÇ
300 HP üzerindeki gücü ve bu güç klasmanındaki rakiplerine göre uygun olan fiyatı, Genesis Coupe için güçlü argümanlar. Gerçekten de piyasada bu fiyata daha fazla otomobil sunan ikinci bir model yok. Kesinlikle özel bir otomobil olan Genesis Coupe’nin ülkemize ithal edilen 2.0T’nin 83 bin TL’lik fiyatı da makul bir rakam.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.