Castrol, Und ve Roder temsilcilerini ağırladı

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ve Ro-Ro Gemi İşletmecileri ve Kombine Taşımacılar Derneği’nin (RODER) birleşme kararını açıkladığı geceye bine yakın sektör temsilcisi ile çok sayıda bürokrat katıldı. Castrol’ün sponsorluğunu üstlendiği iftar yemeğinde birer konuşma yapan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Devlet Bakanı Zafer Çağlayan birleşmeden ötürü sektör temsilcilerini kutladılar.
 
Bu büyük buluşmada Castrol, sektör temsilcilerine Ağustos ayında Filozof’a eklenen Filo Bakım Yönetim Programını da tanıttı. Filozof Akılcı Filo Yönetim Sistemi hizmet paketinden yararlanan filo sayısının 170’e, araç sayısı 12 bine ulaştığını söyleyen Castrol yetkilileri, Filozof’a gösterdikleri ilgiden ötürü sektör temsilcilerine teşekkür etti.
 
Filozof ile filolarda yakıt ekonomisi yapabilmenin kesin ve kalıcı çözümlerini sundukları belirten Castrol yetkilileri, “Filozof, filoların yatırımlarını koruyarak kar etmelerini ve masraflarını azaltmalarını sağlıyor. Simülatör eğitimleri sayesinde yakıttan tasarruf eden firmalarımız iş hacmini ve araç kapasitesini geliştirebilecek kaynaklara kavuştu; sürücülerin kaza yapma oranları azaldı. Filozof’u kullanan firmalarımızdan aldığımız geri bildirimler bizim için büyük gurur kaynağıdır. Sektörümüzün uluslararası hedeflerine ulaşmasına Castrol olarak verdiğimiz destekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Not: Basın bülteninden
derlemedir
.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.