Chevrolet 100. Yılını Fırsatlarla Kutluyor…

100 yıllık köklü tarihinde otomotiv sektörüne yön veren ve tarihe iz bırakan başarılı modellere imza atan Amerika’nın büyük otomobil markası Chevrolet, şu anda dünyada 130’dan fazla ülkede yılda 5 milyonu aşkın araç satışı ile dünya çapındaki başarısına devam etmektedir. Türkiye’de de son yılların en hızlı büyüyen otomotiv markası olarak bu başarısını sürdüren Chevrolet 100. yılını kutladığı bu dönemde, müşterilerine çok özel fırsatlar sunuyor.

Mayıs ayında Chevrolet almak isteyen müşterilere piyasadaki en cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu program çerçevesinde “100 TL’den başlayan aylık taksitler”, “Aracın toplam tutarının %100’üne kredi imkanı” , “Şimdi al 100 gün sonra öde avantajı” gibi fırsatlar yer almaktadır.

2011 Mayıs ayında Chevrolet almak isteyen müşteriler tüm modellerde toplam tutarın %100’üne kredi imkanı ve 100 gün sonra ödeme seçeneği imkanlarından yararlanacaklar. Modellerin aylık taksitleri ise; Spark modeli için 100 TL, Cruze modeli için 300 TL, Epica modeli için 500 TL ve Captiva modeli için 800 TL’dir.

C-Sedan Segmentinin başarılı oyuncusu Chevrolet Cruze’dan 2.200 TL değerindeki “100. Yıl Plus Paketi” Hediye!

Yine 100. Yıl şerefine Mayıs ayında C Sedan Segmentinin başarılı modellerinden Chevrolet Cruze alacak müşterilere 2.200 TL değerindeki “100. Yıl Plus Paketi” Hediye edilecek. 2.200 TL değerindeki 100. Yıl Plus Paketi “elektronik kontrollü klima, yağmur sensörü, ışığa duyarlı otomatik yanan farlar, ışığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, grafik bilgi ekranı, 6 hoparlör, üst model müzik sistemi IPOD/USB bağlantısı” içerir ve sadece Mayıs ayı için geçerli olacaktır.

Chevrolet Cruze, coupe tarzı sedan tasarımı, tüm donanım seviyelerinde standart sunulan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), 8 hava yastığı ve kaliteli iç mekan malzemeleri ile C-Sedan segmentinin en iddialı modellerinden biri olma konumunu koruyor.

Chevrolet Cruze, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini daha iddialı bir şekilde karşılamaya hazırlanıyor. Yüksek ekipman seviyesini çarpıcı fiyat ile birleştiren Cruze, Mayıs ayında 33.905 TL’den başlayan cazip fırsatlarla sunuluyor.

Türkiye’de SUV 4×4 Segmentine yön veren, açık ara lider Chevrolet Captiva Mayıs ayında çok avantajlı!

SUV sınıfının çok yönlülüğü ile aynı zamanda bir aile otomobilinin tarzı ve kullanışlılığından ödün vermeyen Captiva Türkiye pazarında SUV 4×4 segmentini Türk halkına sevdiren bir model. Yedi koltuklu özelliği ile piyasada büyük ilgi gören Chevrolet Captiva’da , 8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu, elektronik iklim kontrollü klima, pusula, 18 “ hafif alaşımlı alüminyum jantlar, yol bilgisayarı, 6lı CD/MP3 çalar, arka park sensörü, deri koltuk, cruise control, yağmur sensörü gibi çok sayıda konfor özelliği sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.