“Eğlenceli Sürüş” temasıyla Cenevre’de

Toyota, 82. Cenevre Motor Show’da, 2 Dünya ve 4 Avrupa prömiyeri ile Eğlenceli Sürüş temasıyla fuardaki yerini alıyor. Spor otomobil tutkunlarının merakla beklediği Toyota GT-86’nın üretim modelinin yanı sıra, tasarım ve teknolojisi ile yeni bir hayat biçimi sunan yepyeni model ve konseptler Toyota standında göz alacak. Hibrid teknolojisinin lideri, yine en ileri çevreci teknolojilere sahip modelleri ile gövde gösterisi yapacak.


GT-86 ile Spor Otomobil Anlayışı Yeniden Doğuyor


Tutkunlarının uzun zamandır beklediği arkadan itişli spor otomobil GT-86, Cenevre’de yapılacak olan Avrupa Prömiyeri ile yollara çıkmaya hazırlanıyor. 2012 yazından itibaren satışa sunulacak olan Toyota GT-86 modeli heyecan ve sürüş keyfi arayanlara hitap ediyor.


Toyota’dan yeni konseptler, yeni bir dünya


Cenevre Motor Show, Toyota’nın en yeni konsept modellerinin de tanıtımına sahne olacak. Fuarda, ultra hafif ağırlık ve tam hibrid teknolojisiyle dizayn edilen ve düşük emisyon değeri sunan FT-Bh konsept modelinin dünya prömiyeri yapılacak. Toyota NS4 Plug-in Hybrid ve yakıt hücreli hibrid araç FCV-R konseptlerinin Avrupa prömiyerleri Cenevre’de gerçekleştirilecek. NS4, yeni nesil Şarj Edilebilir Hibrid araç olarak tanıtılırken, Toyota’nın 2015 yılında pazara sunmayı planladığı ve gerçek bir devrim niteliği taşıyan hidrojen yakıt hücreli sedan otomobil FCV-R konsepti geleceğin ulaşım aracı olma yolunda tüm dikkatleri üzerinde topluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.