Fiat’ın Avantajları Haziranda Devam Ediyor

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, haziran ayında da binek ve hafif ticari araç modellerinde çok özel indirim olanakları ve kredi avantajlarının yer aldığı kampanyalarına devam ediyor.

“Dosya Masrafı Bizden” diyen Fiat; Ducato, Fiorino, Doblo Classic ve Yeni Doblo modellerine yüzde 0 faizle kredi veriyor

Fiat Türkiye, haziran ayında devam eden cazip kampanyasıyla ticari araç modellerinde etkin satın alma kolaylıkları sunuyor. Ducato, Doblo ve Fiorino modellerini kapsamakta olan kampanyada, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilerin dosya masrafı da karşılanarak Fiat markalı hafif ticari araç satın alma aşamasında ekstra indirim ayrıcalıkları sağlanıyor.

Kampanya kapsamında ayrıca, Fiat Finans’tan 10 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 10 aya kadar vadeyle % 0 faiz imkanı da sunuluyor.

Satın alma tercihlerini Fiorino, Doblo Classic ve Yeni Doblo’dan yana kullanacak tüm müşterilere de 3 yıl veya 150 bin kilometre garanti ise standart olarak sunuluyor.

Üniversitelilere özel, uzun vadeli, kolay ödenebilir, dosya masrafsız kampanya fırsatı da haziran sonuna kadar sürüyor

Fiat Türkiye’nin üniversite öğrencilerine özel kampanyası haziran ayı sonuna kadar devam ediyor. Panda, Grande Punto, Punto Evo, Fiat 500 ve Bravo modellerinde geçerli olan dosya masrafsız, kolay ödenebilir, uzun vadeli kampanya ile üniversitede okurken otomobil sahibi olmak hayal olmaktan çıkıyor.

Haziran ayı sonuna kadar sürecek olan kampanya kapsamında üniversite öğrencileri hayallerindeki Fiat otomobillere “Üniversite Kredisi” ile ayda 373 TL’den başlayan fiyatlar ve 60 aya varan vadelerle sahip olabiliyor. Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan üniversitelilerden dosya masrafı da alınmıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.