FKasko alan herkese 200 TL hediye

Türkiye Otomotiv Sektörü’nün lideri Ford Otosan, FKasko yaptıran tüm Ford araç sahipleri için yepyeni bir kampanya başlattı. Yeni kampanya ile Ford Otosan, 6 Temmuz ve 31 Ağustos 2010 tarihleri arasında FKasko alan tüm müşterilerine 200 TL’lik yetkili servis avantajı armağan ediyor.

FKasko’yu 2010 Temmuz’unda alanlar 15 Ağustos 2010 – 31 Ağustos 2011 tarihleri arasında, 2010 Ağustos ayında alanlar ise 15 Eylül 2010 – 31 Ağustos 2011 tarihleri arasında 200 TL’lik haklarını yetkili servislerde tek seferde; aksesuar, lastik, bakım, onarım gibi tüm alışverişlerinde kullanabiliyor.

FKasko ile araç ve sürücüsü güvence altında

Ford Otosan; kaza sonrasında araçlarda yapılan kalite standartlarına uymayan onarımların, aracın değerini düşüren ve kalitesiz düşük parça kullanımının önüne geçmek için müşterilerine sunduğu FKasko ile aracın değerini korurken, araç güvenlik standartlarının da devamlılığını sağlıyor. FKasko, böylelikle araçla birlikte sürücünün can güvenliğini de “sigorta”lıyor.

FKasko, müşterilerine yılda bir kez ücretsiz cam değişimi ile belirli sayılarda mini onarım hakkı tanıyor ve bu işlemler sigortalının hasarsızlık indirim kademesini etkilemiyor.

Not: Basın bülteninden
derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.