Hyundai Blue Card sahiplerine yaza özel avantajlar

Tüm Türkiye’deki Hyundai Yetkili Servisleri’nde 15 Haziran tarihine kadar sürecek olan servis avantajlarında, periyodik bakım, klima, fren, debriyaj parça ve işçiliğinde yüzde 25 fiyat avantajı Blue Card’lıları bekleyen fırsatlardan yalnızca birkaçı olacak. Çeşitli aksesuarlarda yüzde 25 fiyat imkanının da sunulduğu ayrıcalıklarla dolu avantajlarda, 15 Haziran’a kadar Hyundai Kasko satın alan tüm Blue Card sahipleri aynı zamanda 2000 Blue Puan kazanmış oluyor. Ayrıca servislerden 4 adet lastik alımlarında ise 60 TL fiyat avantajı ve tüm araçlara ücretsiz sunulan 37 farklı noktadan check up hizmeti de en yakın Hyundai Yetkili Servisi’nde müşterilerini bekliyor.

Sadece “Hyundai Yetkili Satıcı ve Servisleri”nden alınabilecek Hyundai’nin müşteri bağlılığı kartı Blue Card, dokunmatikten QR koda kadar farklı teknolojik özellikleri ve sunduğu avantajlar ile bir ilke imza atıyor. Blue Card sahipleri, Hyundai Yetkili Servisleri’nde yapacağı harcama tutarının %1’i kadar nakit indirim kazanıyor ve böylece harcadıkça puan kazanıyor. Biriken Blue Puan’lar 3.000’in üzerinde ise periyodik bakım işçiliğinde %40 indirim, Ultra Yol Yardım paketinde özel fiyat avantajı, Hyundai Yetkili Servisleri’nde öncelik ve ücretsiz hizmetler gibi ayrıcalıklara sahip olurken Blue Card’ın avantajlarından sınırsız bir şekilde yararlanılıyor.

Hyundai, Blue Card’ın avantajlı dünyasına adım atmak, aracına bakım ve onarım yaptırmak veya Hyundai’nin yeni modelleri ile Test Sürüşü yapmak isteyen tüm müşterilerini bayilerine davet ediyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.