Infiniti’nin Globalleşme yönündeki dönüşümü yönetim katında devam ediyor

Infiniti Dünya Başkanı Johan de Nysschen markanın lider takımına yeni isimlerin getirildiğini açıkladı. Yeni yapılanmaya göre; lüks markalar konusunda tecrübeli bir yönetici olan Ian Bolin Infiniti’nin Hong Kong’da bulunan Global Yönetim Merkezi’nde Infiniti Baş Dönüşüm Sorumlusu olarak görev yapacak.

Fintan Knight Afrika, Ortadoğu, Hindistan ve Avrupa’da yürütülen marka operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapacak. Infiniti’nin Global İletişim Müdürlüğü görevini ise Stefan Weinmann yürütecek.

Infiniti Baş Dönüşüm Sorumlusu Ian Bolin

Infiniti’ni Hong Kong Global merkezinde görev yapacak olan Ian Bolin ise Global çapta Infiniti Baş Dönüşüm Sorumlusu olarak çalışacak. Lüks markaları tanıyan Bolin, Audi AG’nin Güney Afrika pazarından sorumlu üst yönetiminde görev almıştı. Volkswagen Grubu’nda geçirdiği 13 yıllık kariyeri boyunca bayilerden sorumlu olmasının yanı sıra stratejik kurumsal rollerde görev yaptı. Kariyerine Rolls-Royce & Bentley Motor Cars ile başlayan Bolin, Audi Amerika’nın dönüştürülmesine liderlik etti.

Ian Bolin Almanya ve A.B.D’de eğitim gördükten sonra Thunderbird School of Global Management’den MBA aldı. Bolin ayrıca Marquette University’den Uluslar arası İşletme, Pazarlama alanında dereceye sahip.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.