Lancia Delta’ya Özel Kredi Fırsatı

Tofaş çatısı altında yer alan Lancia, ekonomik ödeme avantajları sağlayan benzersiz kredi kampanyasıyla dikkat çekiyor. Koç Fiat Kredi bünyesindeki Lancia Finans aracığıyla düzenlenen kredi kampanyası kapsamında, Lancia Delta modeline aylık 1153 TL taksitle sahip olunabiliyor. Lancia Delta modeli için 36 bin TL’ye 36 ay vadeyle %0.66 faizle benzersiz kredi imkanı sunuluyor. Kampanya kapsamında sunulan fırsatlar bununla da bitmiyor. “Yarısı Şimdi Yarısı Seneye” seçeneğin ile Lancia Delta modeline 26 bin 450 TL’yi şimdi 28 bin 220 TL’yi de Şubat 2014’te ödeyerek sahip olunabiliyor.

Lancia Delta’da 6 havayastığı, Absolute Handling System, LED aydınlatma teknolojili ön ve arka farlar, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3’lü radyo-CD çalar, krom dış pencere çerçeveleri, Alcantara koltuk döşemesi, elektrikli katlanabilir ve ayarlanabilir ısıtmalı yan dikiz aynaları, viraj içi aydınlatan ön sis farları, karartılmış arka yan camlar, deri direksiyon ve vites topuzu, kaydırılabilir/katlanabilir arka koltuk ve 16 inçlik hafif alaşımlı jant gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Lancia Delta’ya Özel Kredi Fırsatı!

Tofaş çatısı altında yer alan Lancia Türkiye, tam 1 yıl sonra ödeme imkânı sunan ve yoğun ilgi gören özel kredi kampanyasına Ekim ayında da devam ediyor. Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Lancia Finans kanalıyla düzenlenen kredi kampanyası kapsamında, Ekim 2012’de araç fiyatının yarısı kadar peşin ödeme yapacak olan müşteriler, kalan yarısını ise tam 1 yıl sonra tek taksitte ödeme imkânına sahip oluyorlar. 31 Ekim’e kadar sürecek özel kredi kampanyası kapsamında Lancia Finans kanalıyla 30 bin TL’ye kadar % 0.89 faizle kredi kullanma ayrıcalığı da sunuluyor.

Lancia Delta’da 6 havayastığı, Absolute Handling System, LED aydınlatma teknolojili ön ve arka farlar, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3’lü radyo-CD çalar, krom dış pencere çerçeveleri, deri & Alcantara koltuk döşemesi, elektrikli katlanabilir ve ayarlanabilir ısıtmalı yan dikiz aynaları, viraj içi aydınlatan ön sis farları, karartılmış arka yan camlar, deri direksiyon ve vites topuzu, kaydırılabilir/katlanabilir arka koltuk ve 16 inçlik hafif alaşımlı jant gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.