Lassa Phenoma, hayalleri gerçekleştirdi

Türkiye lastik sektörünün öncü markası Lassa’nın yeni performans lastiği Phenoma için hazırlamış olduğu ‘Phenoma Challenge’ yarışması sonuçlandı. Bir kişiye çekilişsiz kurasız hayallerindeki otomobili kazanma şansı sunan Phenoma Challenge’ın birincisi Okan Türkmen oldu. 17 bin 599 kişi arasından sıyrılıp yarışmayı kazanan Türkmen, Mitsubishi ASX’in sahibi oldu. Okan Türkmen kazandığı Mitsubishi ASX’in anahtarını Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman’dan teslim aldı.

Her etabı çekişmeli ve heyecanlı geçen Lassa Phenoma Challenge’da ikinci olan yarışmacı Ipad 2, yarı finalist olan 8 kişi Navitech navigasyon cihazı ve çeyrek finale kalan 40 çeyrek finalistte Ipod Shuffle Mp3 player kazandı.

Türkiye’de ilk defa web kamera üzerinden görüntülü yarışma olma özelliği taşıyan Phenoma Challenge’ın sitesi 133 ülkeden 315 bin ziyaretçi alarak da büyük bir başarıya imza attı.

Yarışmanın birincisi Okan Türkmen araç teslimi sırasında yarışma boyunca heyecanlı ve tempolu zamanlar yaşadığını belirterek “En ufak bir teknik arızaya karşı hazırlıklı olmak adına
tüm yarışma süresince 3 bilgisayar ve 6 ekran ile yarıştım. Soruları yanıtlamam gereken zamanlar geldiğinde eğer yolda isem durdum internet olan ilk yere girdim. Sonuna kadar yarıştım ve hayalime ulaştım” dedi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.