Pirelli F1 Simülatör deneyimi hız kesmiyor

İzmit’te ürettiği lastiklerle 2011-2013 yılları arasında Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın tek resmi lastik tedarikçisi olan Pirelli, Türkiye Grand Prix’si öncesinde Nisan ayında başladığı F1 simülatör etkinliklerine Temmuz ayında da devam etti. İstanbul’da Viaport ve Ankara’da Ankamall alışveriş merkezlerinde motorsporları ve hız tutkunlarıyla bir araya gelen Pirelli F1 Simülatörü sunmuş olduğu benzersiz Formula 1 deneyimiyle yoğun ilgi gördü.

Nisan ayından itibaren İstanbul’da Caddebostan dışında Capacity, Paladium ve İstinye Park gibi ziyaretçi sayısının yoğun olduğu AVM’lerde gerçekleştirilen etkinliklere ziyaretçilerin de ilgisi oldukça büyüktü. Toplamda 1500’den fazla motorsporları ve hız meraklısı Pirelli F1 Simülatörü ile yarışarak heyecan dolu dakikalar yaşadı. Pirelli, katılımcılar ve en iyi tur zamanına imza atanların sürpriz hediyelerin kazandığı etkinlikle, Formula 1 lastiklerinin tümünü İzmit fabrikasında üretmenin gurunu tüketicilerle paylaştı ve performans alanındaki liderliğini bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Pirelli F1 Simülatörü etkinlik günleri önümüzdeki dönemde de benzersiz Formula 1 deneyimini yaşatmaya ve sürpriz hediyeler kazandırmaya devam edecek.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.