SLS’e karbon makyajı

İLK İZLENİMLER
(+) Heybetli görünüme ve çok şık bir tasarıma sahip özel jantlar (önde 20 inç, arkada 21 inç); konforu olumsuz etkilemeyecek kadar düşürülebilen ayarlı egzoz sesi
(-) En yüksek kaliteli boya ve deri ile döşenmiş, sarayları aratmayan iç mekan türünün en iyi uygulamalarından biri olsa da, herkesin hoşuna gitmeyebilir.

NELER YENİ

Karbon tampon eklentileri ve spoylerler; titanyum egzoz sistemi; yükseklik ve amortisör ayarlı süspansiyon (ikisi ayrı ayrı da alına biliyor)

SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ
SLS’in sesini ortalama bir sanatçıya benzetirsek, Brabus’un SLS’i için Bon Jovi demek gerekir. Herhangi bir modifikasyon olmasa da (motor modifikasyonu 2011 yılında başlayacak) güç zaten fazlasıyla var. Ayarlı süspansiyon tüm yol şartlarında çok iyi çalışıyor ve bir düğmeye basarak çelik sertliğinden konforlu bir yumuşaklığa bürünebiliyor.

~SONUÇ
Standart SLS’i bile yeterince etkileyici bulmayanlar için tam bir rüya otomobili. Ancak Brabus’un bu güzellik kürü için 70 bin Euro fark ödemeye, yani toplamda 250 bin Euro’yu gözden çıkarmaya hazır olmak gerekiyor.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.