Soğuk kış günleri için sıcak fırsatlar!

Türkiye otomotiv sektörünün lideri Ford Otosan, “Kış Kontrolü” kampanyası ile tüm Ford binek, hafif ve orta ticari araçları Ford Servis’lerde ücretsiz kontrolden geçirerek, güvenli bir kışa hazırlıyor.
Ford Servis’lerde yapılan ücretsiz kış kontrollerinde; antifiriz ve araç sıvı seviyeleri, akü, fren sistemleri, lastik basıncı ve dişleri, motor yağı, filtreler, cam silecekleri, kalorifer ve rezistanslar, farlar, stop ve sinyal lambaları dikkatli bir biçimde gözden geçirilerek, araçların ve sürücülerin kış mevsimine güvenli bir geçiş yapması sağlanıyor.


Kış kampanyasında hediyeler ve indirimler de var


Kış Kontrolü sırasında aracına KDV dahil 395 TL ve üstü işlem yaptıran müşterilere ön cam sileceklerini hediye eden Ford Otosan; ön fren balata alımlarında yüzde 20 indirim yaparken, Cargo hariç tüm araç sahiplerine 4 adet Michelin ve Pirelli lastik aldıklarında 80 TL değerinde Migros çeki veriyor.
Kış Kampanyası, katılımcılarına “World’e 10 taksit, Bonus ve Axess karta peşin fiyatına 8 taksit” fırsatı da sunuyor. 15 Aralık 2012 tarihine kadar sürecek olan ücretsiz Kış Kontrolü kampanyasından yararlanmak için Ford yetkili servislerinden randevu almak yeterli oluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Soğuk kış günleri için sıcak fırsatlar!

Türkiye otomotiv sektörünün lideri Ford, “Ücretsiz Kış Kontrolü” kampanyası ile tüm Ford marka binek, hafif ve orta ticari araçları Ford servislerinde ücretsiz kontrol ederek güvenli bir kışa hazırlıyor. Ayrıca lastik alımlarında KDV indirimi sağlıyor.

Ford Otosan Pazarlama, Satış ve Satış Sonrasından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aykut Özüner, “Bu kış da müşterilerimize sıcak fırsatlar sunuyoruz. Ücretsiz Kış Kontrolü kampanyamız ile müşterilerimizin soğuk kış günlerinde sorunsuz ve güvenli bir sürüş sağlamalarını amaçlıyoruz” dedi.

Ford servis kış kampanyasının avantajları

Ford servislerinde yapılan ücretsiz kış kontrollerinde antifriz ve araç sıvı seviyeleri, akü, fren sistemleri, lastik basıncı ve dişleri, motor yağı, filtreler, cam silecekleri, kalorifer ve rezistanslar, farlar, stoplar, sinyaller dikkatli bir biçimde gözden geçirilerek, araçların kışa hazırlanması sağlanıyor.

Kış kampanyası kapsamında müşterilerine polar eldivenli buz kazıyıcısı ve bere hediye eden Ford, ayrıca Goodyear ve Continental marka lastik alımlarında KDV indirimi sunuyor.

“World, Bonus ve Maximum karta peşin fiyatına 8 taksit” fırsatı ile sunulan “Ücretsiz Kış Kontrolü” kampanyası, 31 Aralık 2011 tarihine kadar sürecek.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.