Citroën
83. Uluslararası Cenevre Motor Show’da

Citroën, en çok satan modellerinden olan C3 ve kompakt MPV segmentinin en önemli oyuncularından olan C4 Picasso olmak üzere, bu iki modelinde gerçekleştirmiş olduğu yenilikler ile ürün atağını bu yıl da sürdürmeyi hedefliyor. Citroën, otomotiv sektörünün en önemli etkinliklerinden 2013 Cenevre Otomobil Fuarı’nda sektörde çıtayı yükselten yaratıcı teknolojilerini sergiledi.

Citroën, bu yılın başında açıkladığı, markanın geçmişe dayalı deneyimlerine dayanan benzersiz bir sistem olan Hybrid Air teknolojisini sergilerken; her kulvardaki iddiasını ortaya koyarak, DS3 Cabrio ile de cabrio premium pazarını fethetme konusunda iddialı tavrını göz önüne seriyor.

Hybrid Air, çok daha ekonomik bir fiyata ve araç içerisindeki alan üzerinde herhangi bir etkiye sahip olmadan çok daha düşük karbon salınımı ile 100 kilometrede 2 litrelik yakıt tüketimi ve akü kullanımı olmadan devrim yaratan bir performans vaad ediyor. Devrim yaratan bu teknoloji, özellikle B ve C segmentlerindeki modellere son derece uygun. Cenevre Otomobil Fuarı ziyaretçileri bu teknolojiyi yeni CITROËN C3 modeli üzerinde deneyimlediler.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.