Speedy Türkiye Anadolu’da büyümeye devam ediyor

2 Ağustos 2010, Kahramanmaraş- Garantili ve hızlı araç bakım servis şirketi Speedy Türkiye,  Kahramanmaraş servisini düzenlenen bir törenle hizmete açtı.

Speedy Türkiye Genel Müdürü Gür Yalman ve Kahramanmaraş bayiliğini üstlenen Şirikçiler Otomotiv Petrol Turizm Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şirikçi‘nin yer aldığı törene Kahramanmaraşlılar büyük ilgi gösterdi.

Her marka araca uygun fiyatlarla orijinal ve garantili ürün sunan Speedy’nin toplam 800 metrekare kapalı alanda faaliyet gösterecek Kahramanmaraş servisinde tüm lastik markalarının satış, kontrol ve bakımları, motor, vites kutusu ve hidrolik yağı, periyodik bakımlar, akü ve elektrik, fren, amortisör, egzoz, klima kontrol ve bakımları gerçekleştirilecek. Aynı alan içerisinde faaliyet gösterecek olan Speedy Grup bünyesindeki Bundeswax çatısı altında ise boyasız göçük düzeltme, boya bakım, boya koruma, boya restorasyon ve yenileme, araç içi detaylı temizlik, mikrop ve bakterilerden arındırma, ön panel (torpido), kapı panoları ve koltuk kumaşı bakım hizmetleri en son teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilecek.

Speedy Türkiye Genel Müdürü Gür Yalman törende yaptığı konuşmada, 2003 yılından bu yana ‘hızlı ve garantili’ araç bakım hizmeti sunduklarını ve her geçen yıl daha da büyüyerek geniş bir müşteri portföyüne ulaştıklarını kaydetti. Müşteri memnuniyetinde yüzde 95 gibi hizmet sektörü için oldukça yüksek bir orana ulaştıklarını vurgulayan Yalman, bu başarılarındaki etkenleri ise şöyle açıkladı: ‘‘Speedy, Avrupa pazarında lider.~ Speedy Türkiye olarak biz de yaklaşık 8 yıldır orijinal ürünlerle garantili ve hızlı araç bakım servisi sunuyoruz. Araç bize geldiğinde müşteriye teslim süresini ve maliyetini söylüyoruz ve müşterinin onayının ardından işlemlere başlıyoruz. Asla taviz vermediğimiz bu şeffaflık politikamızla müşterilerimiz en küçük bir sürprizle karşılaşmıyor. Tüm bunlara, piyasaya göre oldukça uygun fiyatlarımızı da ekleyince doğal olarak müşteri memnuniyeti olarak bize geri dönüyor. Son yaptığımız müşteri memnuniyeti araştırmamızın sonucu olan yüzde 95 de doğru yolda olduğumuzun bize en büyük kanıtını oluşturuyor. Amacımız kalitemizi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve Anadolu’da da büyümek. Kahramanmaraş servisimizin açılışı bu nedenle bizim için oldukça anlamlı. Yakın bir zamanda İzmit, Urfa ve Sivas şubelerimizi hizmete açarak şube ağımızı daha da geliştirmeyi planlıyoruz’’

Speedy Türkiye’nin Kahramanmaraş bayiliğini, şehrin akaryakıt ve otomotiv sektörünün önde gelen ismi Şirikçiler Otomotiv Petrol Turizm Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şirikçi üstleniyor. Ali Şirikçi, törendeki konuşmasında araç bakım hizmetinde güven, kalite, fiyat ve zamanın önemine değindi ve ‘‘Bu dört unsur Speedy Türkiye’de bir araya geliyor ve bunun Kahramanmaraşlı hemşehrilerime sunulmasında aracılık yapıyor olmaktan dolayı çok mutluyum’’ diye konuştu.

Not: Basın bülteninden
derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.