Superb kalitesini yaşamak için büyük fırsat!…

Skoda’nın amiral gemisi Superb için verilen 2+2 yıl vdf Full Life garanti avantajı, Skoda müşterileri için kaçırılmayacak fırsata dönüştü. Kampanya kapsamında Superb’i tercih eden Skoda müşterisine 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 2 yıl daha garanti hediye olarak veriliyor. Satın aldıkları Superb ile sahip olacakları 4 yıllık garanti aracın onarımının gerektiği durumlarda program dahilindeki yetkili servislerde orjinal parça güvencesi de sunuyor.

Yüce Auto tarafından Superb sahibi olmak isteyenler için sunulan avantajlar 4 yıllık garanti süresi ile bitmiyor. vdf işbirliği ile düzenlenen kredi kampanyasında 46 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Superb için %0.99 faiz oranları ve 60 aya kadar ulaşan sabit ödemeli kredi kampanyası avantajı da sunuluyor.
 
“Altın direksiyon” ödülü de dahil olmak üzere kazandığı bir çok prestijli ödülün yanı sıra, güvenlik kriterleri açısından da bağımsız bir kuruluş olan Euro-NCAP tarafından yapılan testlerde en yüksek puan olan beş yıldız alan Superb,  göz alıcı tasarımını, üstün teknoloji ile donatırken, geniş motor seçeneği, cazip fiyatları ve avantajlı kampanyaları ile tercih ediliyor.

Not: Basın bülteninden
derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.