SUV lastiğini tercih edenlere Yokohama kol saati hediye

Üstün teknolojisi ile dünya çapında tercih edilen lastik markası YOKOHAMA tüketicilerinin ilgisiyle karşılanan promosyon kampanyalarına, Nisan ayında bir yenisini daha ekliyor.

Tüm Yokohama bayilerinin katıldığı kampanyada, 1-30 Nisan tarihleri arasında Yokohama lastiklerini tercih edenler, Yokohama’nın özel kol saatini hediye olarak alacaklar.


Advan serisi ile sessiz sürüş yüksek konforla buluşuyor

“ADVAN Sport V105” eski versiyonu olan “ADVAN Sport (V103)”’ün sağladığı süper yüksek hızlardaki dayanıklılığın yanı sıra, ıslak ve kuru zeminlerde ve frenleme esnasında geliştirilmiş bir performansa sahip. Sessiz sürüşün yüksek seviyede konforla dengelendiği “Advan Sport V105MO”, Mercedes-Benz A-Class, B-Class, C-Class, SLK-Class, SL-Class ve CLS-Class araçlarında orijinal ekipman olarak kullanılıyor. Eski versiyon olan “ADVAN Sport (V103)” ise Audi S8, A7, Q7, Porsche 911, Carrera 4, Cayenne ve Bentley Continental markalarında orijinal ekipman olarak tercih ediliyor.

ADVAN Sport (V103) sportif SUV’lar için, “ADVAN S.T.” ise şehir içi spor araçlar için uygun lastik modelleri arasında yer alıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.