TEB’den ücretsiz check-up

Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Bosch Car Service’in birlikte uyguladığı kampanya ile 9 Ağustos tarihine kadar TEB’den Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni ödeyen taşıt sahipleri, dekontları ile kampanyaya katılan Bosch Car Service’lere başvurarak ücretsiz check-up hizmetinden faydalanabiliyor.

Marka ve model bağımsız tüm binek ve hafif ticari araçlar için geçerli olan kampanyada araçlar ücretsiz check-up hizmeti 1 Ekim 2010 tarihine kadar sürecek. Ücretsiz check-up; elektronik arıza kontrolü-diagnostik, motor yağı seviyesi, cam ve radyatör suyu, direksiyon, antifriz ve fren hidroliği, polen, hava ve yakıt filtreleri, şarj ve marş sistemleri, fren sistemleri, klima kayışları, ısıtma ve soğutma kontrollerinin yanı sıra aydınlatma sistemleri ve far ayarlarını da içeriyor.

Dünyanın öncü otomotiv teknolojileri tedarikçisi Bosch, her marka ve model araca hizmet verebilen Bosch Car Service ağı ile Türkiye’de yaygın servisleriyle son kullanıcılara hizmet veriyor. Yüksek standartları ve verilen hizmet kalitesi anlamında güvenilir ve uzman ekipleriyle bakım onarım hizmeti sunan Türkiye’deki Bosch Car Service ağı, Bosch firmasının uyguladığı standartların dışında TSE’nin tespit ettiği standartları da uyguluyor.

Bosch Car Service, müşterilerine; motor mekanik, benzin püskürtme sistemleri, fren/ABS ve ASR sistemleri, dizel püskürtme sistemleri, arıza teşhis (egzoz emisyon, klima/ısıtma sistemleri, motor test, diagnoz), elektrik / elektronik sistemler, konfor elektroniği hizmetlerini sunuyor.

Not: Basın bülteninden
derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.