Yayalar için navigasyon

A10 adı verilen ve Android 2.1 işletim sistemine sahip akıllı telefon hem araç içinde hem de yaya olarak kullanılabiliyor. Dokunmatik ekranı ve gelişmiş dahili navigasyon özellikleri sayesinde tek olma özelliğini taşıyan Garmin Asus A10, sık sık seyahat eden profesyoneller için öneriliyor.

ÇOKLU NAVİGASYON SAYESİNDE RAKİPSİZ!
Dünyanın en gelişmiş akıllı telefonları arasına katılmaya aday gösterilen Garmin Asus A10, detaylandırılmış harita alt yapısı sayesinde diğer rakiplerine oranla kullanıcısına, şehir turu atarken kusursuz bir yol gösterici olarak ayrıcalık sunuyor. Yaya navigasyonu modu için hiçbir ek masraf gerektirmeyen A10, Google Maps sayesinde, kullanıcısının tek bir tıklamasıyla navigasyon özelliğini açmadan kavşak görünümünü açarak, gideceği yeri önceden görmesini sağlıyor. Özel olarak geliştirilen araç kiti ile telefon konuşmalarının araç içindeki hoparlörlerden de gerçekleştirilebildiği Garmin Asus A10, sürüş güvenliği açısından da tavsiye ediliyor.

A10’LA ‘ÇEVRİMİÇİ KALIN’
Gelişmiş navigasyon özellikleriyle seyahati kolaylaştıran Garmin Asus A10, gündelik hayatın vazgeçilmezi olan interneti de kullanıcısının önüne seriyor.  ~Google, Google Maps, Gmail, YouTube, Google Talk, Takvim gibi birçok kullanıcı odaklı uygulama A10’un içerisinde yer alırken, Wi-Fi uyumlu bir aygıt aracılığıyla her an her yerden internet erişimi sağlanabiliyor. 5 megapiksellik kamerasındaki konum işaretleme özelliği sayesinde bir tıklamayla navigasyon hizmetini başlatarak,  bulunduğunuz yerin görüntüsü ve detaylı adres bilgisini karşınızdaki kişinin ekranına anında gönderebiliyorsunuz.

Not: Basın bülteninden
derlemedir
.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.