Yeni Tiguan 4MOTION® avantajı

Kampanya kapsamında enmoda.com üyeleri 200TL karşılığında satın alacakları avantaj kuponu ile Volkswagen’in akıllı 4 tekerlekten çekiş sistemli 4MOTION® ile donatılmış Yeni Tiguan 1.4 TSI 160 PS Sport&Style modeline Volkswagen Yetkili Satıcılarından 4.444TL indirimle sahip oluyor.

Volkswagen’in en çok beğenilen otomobili olan ve markanın performans, kalite, güvenlik ve tasarım gibi tüm bileşenlerini bünyesinde barındıran yeni Tiguan, değişken çekiş konsepti ve kompakt boyutlarının altına sakladığı geniş iç hacmiyle, hem ideal şehir içi aracı hem de arazide yetenekli bir SUV olarak tanınıyor.

Yeni Tiguan 4MOTION®, yüksek hassasiyetli sensörleri aracılığıyla 4 tekerleğinin tutunma durumunu sürekli izliyor. Herhangi bir tekerlekte oluşan küçük bir tutunma kaybında bile yüksek hızlı tepki verebilen Haldex ® kavrama sistemi sayesinde motordan gelen çekiş gücünü anında ve değişken olarak tüm tekerlekler için yeniden ayarlıyor. Göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşen bu müdahale sayesinde siz hissetmeden Yeni Tiguan 4 MOTION®, güvenliğinizi yeniden sağlamış oluyor.

Gerekmediği durumlarda sadece önden çekişle ilerleyen Yeni Tiguan 4MOTION® 4×2 araçların yakıt ekonomisini ve ataklığını sağlarken, gerektiği zamanlarda da adeta kimlik değiştiriyor ve 4×4 araçların üstün yol tutuşu ve arazi performansı ile büyük esneklik sunuyor.

Avrupa Komisyonu’nca tanınan tek çarpışma testi EuroNCAP’ten en yüksek skor olan 5 yıldız alan Tiguan, ayrıca ABD otoyol güvenliği enstitüsü IIHS çarpışma testlerinde de “En Sağlam Tavanlı SUV” unvanını aldı.

100kg yük taşıma kapasiteli tavana sahip yeni Tiguan, üstün performans ve yol tutuş özelliklerinin yanı sıra uzun yolculuklarda meydana gelebilecek “mikro – uyku” oluşumlarını önceden sezen ve sürücüyü mola vermesi yönünde uyaran ‘yorgunluk tespit sistemi’ ile de güvenliğe yeni bir boyut kazandırıyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.