Aston Martin İngitere’nin En Cool Markası Seçildi

En stil sahibi, yenilikçi, özgün ve en çok sahip olunmak istenen markaları belirlemek için 2001 yılında kurulan CoolBrands, İngiltere’de her iki yılda bir uzmanların ve tüketicilerin değerlendirmeleriyle en “cool” markaları seçmektedir.

Aston Martin, küçük ölçekli bir otomobil üreticisi iken, son on yıl içinde dünyanın en iyi bilinen lüks spor otomobil üreticilerinden biri olmayı başardı. İngiltere’nin en “cool” markası ödülüne layık görülen Aston Martin, nefes kesen süper otomobil One-77’dan, şık ve asi V12 Zagato’ya, lüks şehir otomobili Cygnet’ten, güçlü Vantage serisine, zarif DB9, güçlü DBS ve ilk dört kapılı otomobili Rapide’den, yeni göz alıcı Virage’a kadar tüm modelleriyle Aston Martin’i farklı kılan güç, güzellik ve ruh değerlerini yansıtıyor.

Tasarım ve mühendislik uzmanlığını kültürel mirasıyla birleştiren Aston Martin diğer tüm rakiplerinden ayrılıyor. Kültürel mirasını en önemli değeri olarak benimseyen Aston Martin, önümüzdeki yıllarda da yenilikçi değişimini, markayı güçlü, saygın ve özgür kılan temel değerlerini kaybetmeden sürdürmeyi vadediyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.