Audı Twin Cup şampiyonu şenyıldız!

Audi Şenyıldız 2008 yılında İstanbul’da gerçekleşen Audi Twin Cup Dünya Finali’nde 36 ülkeden toplam 60 Audi Servis Ekibinin katıldığı yarışmada Twin Cup tarihinde alınmış en önemli başarıya imza atarak teknik klasmanda “Dünya 1.si genel klasmanda ise”Dünya 3.sü olmuştu.

Bu yıl 5.si düzenlenen Audi Twin Cup yarışmasında Audi Şenyıldız 3.kez Türkiye 1.cisi olmanın haklı gurunu yaşıyor ve Doğuş Otomotiv-Audi adına ülkemizi 4-7 Ekim tarihinde Mallorca(Mayorka)’da gerçekleşecek Dünya Finalinde en iyi şekilde temsil ederek genel klasmanda Dünya 1.liği için yarışacak olmanın heyecanını yaşamaktayız.

Audi Twin Cup, Audi’nin satış sonrası hizmetler alanında görev alan personelini tüm işleyişe hâkim olması yönünde motive ederek, Audi müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amacıyla gerçekleştiriliyor. Yarışmada teknik ekipler arıza tespiti ve araç onarımı; servis ekipleri ise Audi ürün bilgisi ve servis prosedürleri konularında yarışıyorlar.

Şenyıldız Türkiye’de ve Dünya’da satış sonrası hizmetler alanında gösterdiği üstün başarı ve yüksek hizmet kalitesini bu yıl bir kez daha tescillemiş oldu.

Not: Basın bülteninden derlemedir.

Bu zafer Audi kullanıcılarına her zaman “MUKEMMEL” servis hizmeti sunmak için..


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.