Filotürk aracinizdaki 3. göz ile fark yaratacak!

FiloTürk, 20 yılı aşkın deneyim ile Mobiliz tarafından geliştirilen ve 100.000 civarında araçta kullanılmakta olan mobil takip ve filo yönetim sistemiyle, pek çoğu kendi sektöründe lider 8.000’i aşkın firmaya hizmet veriyor, müşterilerine Mobiliz teknolojisi ile verim ve rekabet gücü artırıcı çözümler sunuyor. Kullanılan en son teknoloji sayesinde şirketler sahada görev yapan filolarını, elemanlarını ve değerli yüklerini, internet üzerinden en ekonomik şekilde her an izleyebiliyor ve bu sayede operasyonlarını daha etkin yöneterek, işletme giderlerinin azalmasına katkıda bulunuyor.

3. Göz ile Sürücü Hatalarında Düşüş Olacak!

FiloTürk’ün Mobiliz Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi’ne entegre sunduğu, araçların ön konsoluna yerleştirilen Görüntü Bazlı Çarpışma Önleme Sistemi Mobileye C2-270 ile sürücü dikkatsizliklerinden kaynaklanan kazalarda düşüş olacak. Özgün ve ileri teknolojik özelliklere sahip Mobileye, yolda sürücü hatalarından kaynaklanan tehlikeli durumları tespit ediyor, araçların şerit dışına çıkmalarında yol şeridi ihlali uyarısı yapıyor, önde bulunan araç, yaya ve bisikletliler ile aradaki mesafenin azalarak, kritik hale gelmesi durumunda görsel ve sesli uyarılar ile çarpışma ihtimalini bildiriyor ve sürücünün gerekli önlemi almasını sağlıyor.

Sürücüler, Yayalar ve Firmalar Kazanıyor!

Sürücünün şerit değiştirmelerde sinyal verme gibi alışkanlıklarına destek olan Mobileye C2-270, aksine davranışları ve güvenlik ihlallerini lokasyon, hız ve zaman bilgileri ile birlikte kaydediyor ve tüm bilgiler Mobiliz Araç Takip Sistemi üzerinden raporlanıyor. FiloTürk’ün sunduğu sistem sayesinde sürücüler dikkatlerini yola veriyor, dönüş sinyallerini kullanıyor, önde yol alan diğer araçlar ile uygun araç mesafesini koruyor ve fren yapma alışkanlıklarını geliştiriyor, bu sayede sürücü, yaya ve firmaların yaşadığı maddi ve manevi kayıpların önüne geçiliyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.