İşte Paris’in gözdeleri

Audi fuara damgasını vuranlardan oldu. e-Tron Spyder elektrikli otomobillerin geldiği noktayı gözler önüne sererken, Quattro Concept geçmiş ve geleceğin harmanlanmış hali gibiydi. Range Rover Evoque ise ya çok beğenilecek ya da sevilmeyecek araçlardan biri olacak gibi görünüyor. Radikal tasarımı bizler sevdik. Mazda, fuarın dikkat çekenlerinden olurken 3 yeni yüzüyle ön plana çıktı.

Chevrolet bütün ürün gamında önemli değişimler yaptı. Fuarın yenilikler anlamında öne çıkan firması olan Chevrolet özellikle Captiva ve aveo değişimleri ile beğeni kazandı. Yıldırım gibi görünen BMW 6 Serisi’nin Coupe versiyonu özel ilgili hak ediyor. Kışkırtıcı görünen araç yolları süslemeye hazır. BMW aynı zamanda küçük SUV’u X3’e de çok güveniyor. Volvo V60 kırmızı renkli ve kaslı tasarımı ile beğeni topladı. Dinamik tasarımıile ön plana çıkan araç büyük bir kampanya ile dikkatleri iyice üzerine çekti.

Hayal gibi bir otomobil desek yeridir. Lamborghini Sesto Elemento özellikle arkadan bakıldığında uzay araçlarını andırıyor. Renault Fluence Z.E.’nin fiyatı 21 bin 300 Euro olarak açıklanınca diğer yöneticiler hemen hesap yapmaya başladı. Focus ailesi ST ailesi ile parladı. Citroen gerek C4 gerek DS4 ile fuarın yıldızlarından oldu. Peugeot 508 güçlü görünümü ile çok iddialı olacak gibi.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.