SEAT Toledo ile tatil hem konforlu, hem ekonomik

SEAT’ın en başarılı model ailelerinden biri olan, modern tasarımı, içerisindeki dinamizmi ve şıklığı, yüksek düzeyde verimli motor teknolojisiyle ve olağanüstü pratiklikle birleştiren SEAT Toledo, geniş ailelerin ideali.

Türkiye’de ikisi benzinli ve bir dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneğiyle sunulan ve 37 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla alınabilen SEAT Toledo, kullanım maliyetiyle de son derece cazip.

Tüm aileye ve eşyalarına yeterli alan sunan; 550lt bagaj hacmi

SEAT Toledo, tasarım özelliklerinin yanısıra sunduğu pratik çözümlerle özellikle geniş aileler için ideal. Sunduğu geniş kullanım alanıyla öne çıkan SEAT Toledo, 4,48 metre uzunluğuyla bir önceki nesilden dört santimetre daha uzun. Geleneksel bagaj kapağı yerine büyük, geniş açılan bir arka kapak ile sunulan model, uzun dingil mesafesi ile ferah alan duygusu ve tüm yolcular için bol miktarda bacak mesafesi temin ediyor. Boyutlardaki bu artış otomobili konforlu ve ferah kılarken aynı zamanda, her türlü ihtiyaca cevap veren bir bagaj olanağı da sunuyor; 550 litrelik bagaj, kapağının açılış açısı sayesinde yüklemeyi kolaylaştırıyor.

Alırken de kullanırken de ekonomik

En yeni motorların kullanıldığı SEAT Toledo, motor özellikleri sayesinde son derece verimli bir kullanım sağlıyor. Türkiye satışa sunulan 1.2 lt’lik TSI motora sahip versiyon, 105 hp güç üretirken 175 Nm’lik bir tork sağlıyor. 100km’de ortalama 5.4 lt yakıt tüketim değerine sahip bu versiyonun CO2 emisyonu ise km’de 125 gr. Ailenin diğer benzinli ve 7 ileri DSG şanzımanla alınabilen versiyonu ise 1.4 litrelik TSI motora sahip. 122hp güç ve 200Nm tork oluşturan bu motor, 100km’de 5.8 litre yakıt tüketimi ve km’de 134 gr CO2 emisyon değerine sahip.

Türkiye’de satışa sunulan dizel motor seçeneği ise 1.6 litrelik common rail TDI üniteyle alınabiliyor. 105 hp güç üreten bu motor seçeneği 250Nm’lik tork değerine sahip. Yakıt tüketim değeri 100km’de 4.4 litre olan bu versiyonun CO2 emisyon değeri ise 114gr/km.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.