Volkswagen Binek Araç’ta kampanyalar devam ediyor

Volkswagen Binek Araç, Aralık ayında başlattığı kampanyasını devam ettiriyor. Euro ile satışı gerçekleşen Tiguan, CC, Scirocco ve Golf R modellerinde uygulanan ‘Sabit Kur’ avantajında 1 Euro, 2,19 TL olarak sabitleniyor.

Ayrıca, Polo, Golf, Jetta, Passat ve Passat Variant modellerinin benzinli versiyonlarında, yüzde 4,5’a varan fiyat avantajı sağlanıyor.

Kampanya süresince Touareg için de sabit kur avantajı mevcut. 1 Euro’nun 2,29 TL olarak sabitlendiği Touareg modeli için ayrıca, özel paket avantajı da devam ediyor. Otomatik seviye kontrolü ve hıza duyarlı elektronik amortisör kontrol sistemine sahip ‘Havalı Süspansiyon Sistemi’ ve yolculukları daha keyifli kılan ‘Panaromik Cam Tavan’dan oluşan özel konfor paketini almak isteyen kullanıcılara anahtar teslim fiyatı üzerinden 4 bin Euro indirim uygulanıyor.

Kampanya kapsamında, Yeni Tiguan’ın 1,4 TSI 160 PS 4MOTION® Sport&Style versiyonuna 1.300 Euro indirimle sahip olma imkanı da mevcut.

Bununla birlikte tüm Volkswagen modellerine, Volkswagen Doğuş Finans’tan özel TL kredi faiz oranıyla sahip olunabiliyor. Araç bedelinin yüzde 80’ine kadar kampanyalı kredi faiz oranı yüzde 1,19 olarak verilirken, ‘Hep Yeni Paketi’ kapsamında iki sigorta ürünüyle birlikte alınacak araçlarda (Kasko, Uzatılmış Garanti v.b.) kredi oranı yüzde 1,09 olarak sunuluyor.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.