Yüksel Mermer ile yola devam

Türkiye Otomotiv Ticaret Meclisi, ikinci dönem çalışmalarına başlamak üzere 8 Temmuz 2010 tarihinde bir araya geldi. Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mermer, meclis  üyelerin oy birliği  ile 5 yıldır aralıksız olarak yürüttüğü TOBB Türkiye Otomotiv Ticaret Meclis Başkanlığı’na yeniden seçildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Otomotiv Ticaret Meclisi Başkanı Yüksel Mermer, yıllardır içinde bulunduğu otomotiv sektörüne hizmet etmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Otomotiv sektörü, kendini ispatladı
Yüksel Mermer, Türkiye ekonomisinde önemli bir ağırlığa ulaşmış olan otomotiv sektörünün, istihdamda, üretimde ve ihracatta kendisini kanıtladığını belirtti.

Distribütörlerin, yetkili satıcıların ve ikinci el ticaret yapan sektör mensuplarının aynı çatı altında toplanmış olduğu meclisin özellikle son yıllarda önemli başarılar sağladığına dikkat çeken Yüksel Mermer, hem ülkemizin ekonomik canlanmasına önemli katkılarda bulunmuş, hem de uluslar arası alanda önemli bir rekabet gücüne ulaşılmıştır diye konuştu.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.