Petrol Ofisi, Otomotiv Yetkili Satıcıları

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağlar şirketi Petrol Ofisi, OYDER’in 2010 yılından bu yana Türkiye’nin farklı illerinde gerçekleştirdiği “Diyalog” başlıklı bölge toplantılarına 2011 yılı itibariyle sponsor olmuştu. “Diyalog” bölge toplantılarının 8.’si 26 Ekim 2011 tarihinde Eskişehir Anemon Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya, OYDER’e üye bölgedeki yaklaşık 100 yetkili satıcı temsilcileri ve sektörün önde gelen üst düzey firma yetkilileri de katıldı.

Petrol Ofisi sponsorluğunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan, Petrol Ofisi Akaryakıt Ürün ve OEM İş Geliştirme Müdürü Mine Fırlar, Petrol Ofisi’nin 2003 yılından bu yana kurumsal müşterilere sunulan AutoMatic filo yönetimi hizmetinin sağladığı ayrıcalıklar hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Sağladığı avantajlarla hızla geniş bir müşteri kitlesine ulaşan AutoMatic filo yönetimi hizmetinde, araç üzerine yerleştirilen cihazlar veya araç plakalarına tanımlanmış kartlar sayesinde müşteriler; istasyonda ücret ödemeden yakıt alımı, alım bilgilerinin raporlanması; alımı durdurma, sınırlama getirme, zaman ya da bölge kısıtlamaları atama, ürün belirleme gibi olanaklara sahip olabiliyorlar. Petrol Ofisi müşterileri ayrıca bu yönetim ve yetkilendirme işlemlerini internet üzerinden gerçek zamanlı olarak da yapabiliyorlar. AutoMatic filo yönetiminin raporlama altyapısı tamamen şirketlerin ihtiyaçlarına göre farklılaştırıldığı için müşteriler raporlama hizmetlerini ve araç takibini tek bir şifre ile internet üzerinden takip edebiliyorlar.

Akaryakıt ürünleri, kalite kontrol sistemleri ve filo satışları alanında OYDER üyelerine özel sunulan fırsatları da katılımcılar ile paylaşan Mine Fırlar konuşmasında, Petrol Ofisi’nin hem yaygınlığı, hem de kalitesiyle akaryakıt sektöründeki lider konumuna dikkat çekti ve “Türkiye’nin tüm yollarında müşterilerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz. Yeni nesil akaryakıtlarımızla hem benzin, hem de motorinde bugüne dek elde edilen en yüksek yakıt ekonomisi değerlerine ulaşıyoruz. Türkiye şartlarına uygun olarak geliştirilmiş Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz Benzin, Yeni Nesil V/Max Eurodizel ve Yeni Prodizel akaryakıtları ile 100 litrede 4 litreye varan yakıt ekonomisi sağlıyoruz. En son teknoloji ile geliştirilmiş, yakıt ekonomisine katkısı dünya çapında ispatlanmış, Türkiye şartlarına uygun olarak optimize edilmiş akaryakıt ürünlerinin yanı sıra, müşterilerimizin hayatlarına ve işlerine değer katan hizmetleri sunmaya da devam edeceğiz“ dedi.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Petrol Ofisi, Otomotiv Yetkili Satıcıları

2011 – Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağlar şirketi Petrol Ofisi, OYDER’in 2010 yılından bu yana Türkiye’nin farklı illerinde gerçekleştirdiği “Diyalog” başlıklı bölge toplantılarına 2011 yılı itibariyle sponsor olmuştu. Diyalog bölge toplantılarının 7.’si 21 Eylül 2011 tarihinde Trabzon Novotel’de gerçekleştirildi. Toplantıya, OYDER’e üye bölgedeki yaklaşık 200 yetkili satıcı temsilcilerinin yanı sıra Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve sektörün önde gelen üst düzey firma yetkilileri de katıldı.

Toplantıda konuşan, Petrol Ofisi Kurumsal Marka Müdürü Altuğ Teközgen, Petrol Ofisi’nin sunduğu ürün ve hizmetlerin yanı sıra 2003 yılından bu yana kurumsal müşterilere sunulan AutoMatic filo yönetimi hizmetinin müşterilere sağladığı ayrıcalıklar hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Sağladığı avantajlarla hızla geniş bir müşteri kitlesine ulaşan AutoMatic filo yönetimi hizmetinde, araç üzerine yerleştirilen cihazlar veya araç plakalarına tanımlanmış kartlar sayesinde müşteriler, istasyonda ücret ödemeden yakıt alımı, alım bilgilerinin raporlanması; alımı durdurma, sınırlama getirme, zaman ya da bölge kısıtları atama, ürün belirleme gibi olanaklara sahip olabiliyorlar. Petrol Ofisi müşterileri ayrıca bu yönetim ve yetkilendirme işlemlerini internet üzerinden gerçek zamanlı olarak da yapabiliyor. AutoMatic filo yönetiminin raporlama altyapısı tamamen şirketlerin ihtiyaçlarına göre farklılaştırıldığı için müşteriler raporlama hizmetlerini ve araç takibini tek bir şifre ile internet üzerinden takip edebiliyor.

Akaryakıt ürünleri, kalite kontrol sistemleri ve filo satışları alanında OYDER üyelerine özel sunulan fırsatları da katılımcılar ile paylaşan Teközgen konuşmasında, Petrol Ofisi’nin hem yaygınlığı, hem de kalitesiyle akaryakıt sektöründeki lider konumuna dikkat çekti ve “Türkiye’nin tüm yollarında müşterilerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz. Yeni nesil akaryakıtlarımızla hem benzin, hem de motorinde bugüne dek elde edilen en yüksek yakıt ekonomisi değerlerine ulaşıyoruz. Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz Benzin, Yeni Nesil V/Max Eurodizel ve Yeni Prodizel akaryakıtları Türkiye şartlarına uygun olarak geliştirilmiş olup 100 litrede 4 litreye varan yakıt ekonomisi sağlıyoruz. En son teknoloji ile geliştirilmiş, yakıt ekonomisine katkısı dünya çapında ispatlanmış, Türkiye şartlarına uygun olarak optimize edilmiş akaryakıt ürünlerinin yanı sıra, müşterilerimizin hayatlarına ve işlerine değer katan hizmetleri sunmaya da devam edeceğiz“ diye konuştu.

Not: Basın bülteninden derlemedir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.